8.11.2011

Paper Doll Styling
Çocukluğumda gazeteler verirdi, kağıtbebek ve kıyafetlerini; sanki oynayacak başka şey yokmuş gibi sürekli onlardan biriktirir annemi deli ederdim. Sanırım o zamanlardan belliymiş neye ilgim olduğu :)

İşte sevgili Trendland bu orjinal ve eski fikri almış, allamış pullamış. Ve modernize edilmiş haliyle karşımıza çıkartıyor. Açıkçası bayıldığımı söylemeliyim. Polyvore ve LookLet gibi türlü türlü styling siteleri türemiş olsa da, bu yeni dönem kağıt bebekler sadece ilham almak için bile gözünüzün bir ucunda durmaya değer.

Bu fikrin hayata geçirilmesinde büyük rol oynayan illüstratör Judith Van Den Hoek hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Trendland Shop üzerinden Paper Doll Series'i satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics