8.07.2011

Summer In The City - Koray Birand


------Hepimizin bayıldığı, adeta bir moda dergisini andıran Net-a-Porter ve favori fotoğrafçılarımdan Koray Birand işbirliği ile mükemmel bir editorial gerçekleşti..

Online satış sitelerinin artması ile iyice kızışan bu pazarda, herkes birbiri önüne geçmek için yarışıyor ve bizler bu işten karlı çıkanlar oluyoruz. O kadar çok seviyorum ki editorialleri, sanırım yıllar önce fotoğrafçılığa başlamamın asıl sebebi de buydu. Mesleğinizle en sevdiğiniz hobinizi bir araya getiren birşey bulduğunuzda sakın kaçırmayın derim :) Öyle ki sadece editorialleri takip ederek bile bir ömrümü geçirebilirim.

Koray Birand'ın ellerinden çıkan bu harika (yine mi harika dedim?) editorialde, kolayca herkesin uygulayabileceği iş şıklığı tadında bir styling var. Hele bir de bu kombinleri Helmut Lang, Elizabeth and James, Miu Miu, DKNY ve Michael Kors gibi isimler tamamlıyor ki, söyleyecek başka söz bulamıyorum. Her parçaya sahip olmak istiyorum.

-Bu arada ilgilenenlere, Net-a-Porter 'de şuan %70 indirim var, kaçırmayın derim-

viafgr

Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics