7.07.2009

Moda.. kolay ve havadar ..sever

Herkes bir Gucci kızı olmak ister.. Bu yaz modellere, podyumda sessizce salınırken giydikleri uçuş uçuş kaftanlarla, serin ve dertsiz bir hava geldi..

Bu sezondaki bohem esintisinin temelinde; renkli, rahat ama şık kaftanlar yatıyor. Eğer bol ve rahat giysilerin, vücut şeklinizi iyi gösteremediğinden veya sizi iri gösterdiğinden yakınıyorsanız, belinizi dar ve modern bir kemerle ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer kısa bir kaftan kullanıyorsanız, fazla uzun olmayan bir taytla kombine edeceğiniz kıyafetinizin altını rahat bir sandaletle tamamlayabilirsiniz. Ama boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız, bu sezona geçen yazdan kalan ancak rahatlığından ötürü oldukça popüler olan platform topuklu ayakkabılarınızı da kullanabilirsiniz..

GucciDebra Messing


Anouck Lepere


Chantal Leverton, Nastasya Hodges, Victoria Lyon ve Izzy Johnston


Sportmax


AnthropologieGAP

Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics