25.06.2014

Garnier ve Maybelline NY

2 hafta kadar önce bir Garnier kutusu çalmıştı kapımı. BB Krem Saf & Temiz, Göz Makyajı Temizleyicisi ve Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu gelmişti. Beril doğduğundan beri zaten hep evdeyim, pek de makyaj yapmıyorum derken bir sabah sabah BB Kremi deneyesim geldi. Geçen sene ben zaten Garnier'in BB Krem'ini kullanıyordum ama bu çok başkaymış. Herkese tavsiye edip duruyorum, buraya da yazmasam olmazdı. Hiç eski BB Krem gibi değil. Ha ondan da memnundum ama cildimdeki kuru pütürleri ve burun kenarlarımdaki tüycükleri çok belli ediyor bir de fazla beyazlaştırıyordu. Üstüne mutlaka başka bir şey sürmek zorunda kalıyordum. Bir de tabii ne elden ne de ciltten çıkmıyordu havluları boyuyordu. Yine de sıradan bir fondöten yerine onu tercih ediyordum. Ama dostlar, romalılar, yurttaşlar! Bu öyle böyle değil. Nasıl bir bebeksilik, nasıl bir pürüzsüzlük. Eşim, sende bir güzellik var yahu demeye başladı :)

Aynı şekilde Göz Makyajı Temizleyicisinden de çok memnunum. Arkasında yazdığı gibi tek harekette ovalamadan tahriş etmeden çıkarıyor. Yalnız Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu gibi onun da içeriği biraz yağlı. Aslında hoşuma gitti ama zamanla cildimde yağlanma yapar mı bilemiyorum şimdiden. Amaa, her ikisinin de önceden bir dünya para verip aldığım Estee Lauder'lerden iyi olduğunu söyleyebilirim.

Ve gelelim bugüne. Bugün ise biraz Beril'e çalışılmış :) Geçenlerde aldığım Baby Sebamed ürünlerini paylaştığım Instagram'da bir güneş koruyucu muhabbeti dönüyordu. Oradan esinlenmiş olmalılar ki bize Garnier Ambre Solaire'in çocuklar için olan +50spf Nemlendirici Sprey'ini ve Nemlendirici Süt'ünü göndermişler :) Çok teşekkür ediyoruz. Biz kendimiz için zaten Ambre Solaire kullanıyoruz, deneyceğiz bakalım Beril'de nasıl olacak. Ha unutmadan paraben içermiyor olması gönlümü şimdiden fethetti!

Yine beni unutmayarak Maybelline NewYork'un Türkiye'de yeni satışa sunduğu Baby Lips'in 6 çeşidini göndermişler. Yaz günü inanılmaz derecede kuruyan dudaklarım için yine deneyip göreceğim ama birkaç defa hepsini açıp koklayıp elime yüzüme sürüp denedim, çok iyi gözüküyor :)


Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    5 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics