17.06.2014

Berillo 6 aylik :)

 
Küçük ponçikim 5 gün sonra 6 aylık oluyor. Ve evet 6 ay bloga ara vermeyi düşünmemiştim. Hamilelik dönemimle ve doğumumla ilgili yazılar pril'in günlüğünde duruyor hala, ama iki ayrı blog pek olmadı gibi. O yüzden burası artık sadece bir moda blogu olmayacak. Bu yüzden üstteki açıklama yazısını da değiştirdim :) Artık burası bol etli butlu bebekli, katı gıdalı, kusmuklu, hafiften modalı bir blog olacak.

6 aydır çok tutkulu bir aşk yaşıyoruz bu pembe beyaz tenli hatunla. Ev işi yemek ütü hak getire, bütün vaktimi enerjimi ona veriyorum çok da memnunum. Çok da mutlu bir bebek olduğu için oh oh kızımla ilgileneyim mutfağı sonra toplarım diyerek yattığım çok olmuştur :)

Doğumdan itibaren her şeyine ben bakıyorum, Ankara'da yalnızım, gelen gidenler de malum bebeği mıncıklayıp misafir moduna geçiyorlar. Ama ben kendimi hep buna hazırlamıştım zaten. İyiyim :)

Bu ilk yazı bloga geri dönüş postu olsun. Instagram'dan bizi takip edip, her zaman sorularınızı sorabilirsiniz :)

Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics