23.08.2011

hala tasiniyorum

Sandığımdan, beklediğimden ve hazırlandığımdan daha zor ve sancılı süren taşınma sürecinde hala göçebeleri oynuyoruz. İnternet bulabilmek adına saatlerce park yeri arayıp starbucksta gereksiz kahveler tüketiyoruz. Haliyle bırakın bloga birşeyler yazabilmeyi, kiralık ev ilanlarına bile bakamıyorduk..

Her neyse.. Sonunda evimizi tuttuk, bilenler bilmeyenlere anlatsın artık Napoli'de değil yurdum Ankara'sında yaşıyoruz. Yani... umarım yaşayacağız, eğer evimizdeki kiracılar söz verdikleri gibi cuma günü çıkarlarsa..

Evi tutunca sandık ki herşey bitti, üzerimizden yük kalktı. Bir saldık kendimizi tarifi mümkün değil. Ama sevgili Bey'im halen işe başlamamışken bu vakitten faydalanıp ramazan günü Siteler denen mobilya kentinde kendimizi koca 5 gün boyunca kaybettik.. Kendimize geldiğimizde sanılanın aksine Tepe Home'dan salonumuza harika mobilyalar almıştık. Hazır sırası gelmişken 4 gün üst üste benim kararsızlıklarıma katlanan sevgili danışmanımız Emine'ye de selam yollamak istiyorum :)

İlerleyen günlerde unutmaya yüz tuttuğumuz Türk sistemine ayak uydurup; internet, su, elektrik ve doğal yaşam habitatımızı kurduğumuzda aynen kaldığım yerden bloglamaya ve size gerekli gereksiz herşeyi anlatmaya (evimin her köşesi dahil) devam edeceğim. Ne de olsa artık Türkiye'deyim. Sizlere ve her türlü gerçek gelişmelere daha yakınım.

Simdilik size sadece sevgilerimi gönderiyorum, moda haftaları falan hak getire.. Bir bavul eşyayla paçozların kraliçesi olarak dolaşıyorum. Eğer beni bir yerlerde görecek olursanız lütfen tanımamazlıktan gelin :)

4 Responses so far.

 1. Öncelikle en derin geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Peki hangi semte? Malum biz de bu diplomatik şehrin otomatik insanlarındanız..

 2. Çankaya.. Doğma büyüme İstanbullu ama 3 senesini Napoli'de yaşamış biri olarak sevmeye başladım bile diyebilirim :)

 3. Hi!

  I see you have the "leave a comment"- option. I have this same layout in my blog, and I have not that option. How did u manage to get that? Also tell how did u get that date on top of ur posts? I would be veeery thankful.


  -Julianna

 4. Dear Julianna,

  Also I always feel upset about this perfect template's missing parts. After using it for a long time, I've found this updated one. Here is the link to download it http://www.mediafire.com/?q5jkacd9x96l7ws

  If you google it, you can find the 3 and 2 columns versions of it. I hope, I've been helpful.


  -Sinem

Leave a Reply

 • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
  4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics