31.08.2009

Moda.. soft rock ..Sever


Yazdan kalan son günlerde ve önümüzdeki sonbaharda sert rüzgarlar estirecek olan rock modasına en uygun makyaj hangisi diye düşünüp duruyor olabilirsiniz.
Ve ben de size neyin doğru olmadığını söyleyebilirim. Kesinlikle panda gibi simsiyah gözler değil! Bu tür makyajların, abartı efektlerin modası çoktan geçti. En azından modadan anlayanlar için.

Rock esintili giysilerinizi artık soft makyajlarla tamamlamalısınız. Soft derken bahsedilen tabii ki soft renkler demek değil. Pembe, mavi ve yeşil gibi bebek odası renkleri kesinlikle göz makyajı için mantıklı değil.

Yeni nesil rock makyajı nasıl yapılır diyorsanız, Bailmain'in 2009 sonbahar için hazırladığı defileye göz atmalısınız.

Artık sadece doğal güzelliğin önemli olduğu son günlerde, simli veya çok koyu allıklar da raflardan atılmış durumda.LISE WATIER Eye Shine in “Smokey Brown” ve SMASHBOX Blush Rush in “Flush”


Saçlarınıza ise doğal ama düzgün bir görünüm vermek için, HERBAL ESSENCES Tousle Me Softly Spray Gel'den yardım almalısınız..

Leave a Reply

  • Doğum Hikayemiz - 40+4 e geldiğim 23 Aralık gecesi 7-8 defa sancı benzeri bir ağrı beni uyandırdı ama uykuma devam edebildim. Sanırım saatte 1 geliyordu. Sabah 7.35’te Uğu...
    4 yıl önce

Her Hakkı Saklıdır © Bu sitede yer alan hiçbir veri, izin alınmadan kopyalanamaz, başka bir yerde yayımlanamaz.Web Analytics